Skelbimai

  SCIENCE STARTUP

  science

  Jaunųjų geografų klubas (JGK) organizuoja konferenciją, skirtą studentams ir pirmus žingsnius moksle žengiantiems jauniems mokslininkams “SCIENCE STARTUP”. Konferencija Science Startup - tarpdalykinė konferencija skirta studentams ir jauniems mokslininkams išbandyti savo jėgas įvairesnėje auditorijoje ir taip pradėti savo mokslinį kelią.

  Konferencija vyks jau RYTOJ lapkričio 16 d.! Konferencijos programa.

  Daugiau apie konferenciją: https://sciencestartup.weebly.com/

  Taip pat apsilankykite facebook renginyje: https://www.facebook.com/events/334537247016689/?active_tab=about

  LAIVAS AUDROJE.ISTORINIS BALTIJOS JŪROS KONTEKSTAS

  audra

  Kviečiame registruotis į tarptautinę mokslinę konferenciją Klaipėdoje "Laivas audroje. Istorinis Baltijos jūros kontekstas". Konferencija vyks 2017 m. lapkričio 9 d. (ketvirtadienis) Lietuvos jūrų muziejaus delfinariume, renginių salėje „Jūros sala“ Smiltynės g. 3. Daugiau informacijos rasite čia.

  VIEŠOJI KOMUNIKACIJA IR BENDRUOMENIŲ VAIDMUO SAUGANT KULTŪROS PAVELDĄ

  Kvietimas 1

  Kviečiame Jus į Valstybinės kultūros paveldo komisijos kartu su LR Seimo Kultūros komitetu ir Lietuvos vietos bendruomenių organizacijų sąjunga organizuojamą forumą „Viešoji komunikacija ir bendruomenių vaidmuo saugant kultūros paveldą“, kuris įvyks spalio 4 d. 13 val. LR Seimo I rūmų Konstitucijos salėje.

  dr. Giedrė Godienė šiame renginyje skaitys pranešimą "Bendradarbiavimo su vietos bendruomenėmis prielaidos saugant kultūros paveldą"

  Registracija į renginį el. paštu arba tel. (8 5) 266 3284. Numatoma transliuoti renginį. Renginio programa.

  Daugiau informacijos apie renginį: https://vkpk.lt/renginiai/forumas-viesoji-komunikacija-ir-bendruomeniu-vaidmuo-saugant-kulturos-pavelda/ ir https://www.facebook.com/kulturospaveldokomisija.

  Išorinis Geografijos studijų programos vertinimas

  2017 m. spalio 25 d. vyks VU Geografijos studijų programos išorinis vertinimas, kurio metu Geomokslų institute vyks susitikimai su užsienio ir Lietuvos ekspertais. Ekspertų vizito darbotvarkė.

  Rugsėjo 29 d. kviečiame į konferenciją „René André (1867–1942) epocha. Kraštovaizdžio architekto kūrybos laukas – nuo želdynų iki miestų planavimo“

  Rene Andre

  R. Andre 1920 m. kurtas parko Angers (Anžė) mieste projektas aktualus ir šiandien, XXI amžiuje

  Kviečiame į LKAS organizuojamą konferenciją „René André (1867–1942) epocha. Kraštovaizdžio architekto kūrybos laukas – nuo želdynų iki miestų planavimo“, kuri vyks 2017 m. rugsėjo 29 d. Vilniuje, Trakų Vokės dvaro rūmų salėje (Žalioji a. 2A, Trakų Vokė). Išsamesnę informaciją ir konferencijos programą rasite nuorodoje.  Pranešimus skaitys parkų ir kraštovaizdžio architektūros, želdynų tvarkymo ir urbanistikos specialistai iš Lietuvos ir Prancūzijos. Daug dėmesio bus skirta šiuo metu aktualiai želdinių ir želdynų tvarkymo temai.