Geomokslų institutas pirmasis Vilniaus universitete priima jaunimo savanorius

  JST

  Vilniaus universiteto Chemijos ir geomokslų fakulteto Geomokslų institutas nuo šiol yra Jaunimo reikalų departamento prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos akredituota savanorius priimanti organizacija ir dalyvauja nacionalinėje jaunimo savanoriškos tarnybos programoje.

  Jaunimo savanoriška tarnyba – tai intensyvi 6 mėnesių trukmės savanorystės programa jauniems žmonėms nuo 14 iki 29 metų, kurios metu jie 40 valandų per mėnesį savanoriauja pasirinktoje akredituotoje priimančioje savanorius organizacijoje. Kartą per mėnesį programos dalyviai susitinka su savanorišką veiklą organizuojančios organizacijos paskirtu mentoriumi, atlieka paskirtas užduotis.

  „Ši programa yra naudinga tuo, kad dalyvaujantys lengviau atras sau patinkančią veiklos kryptį, geriau pažins savo gebėjimus ir stiprins įgūdžius. Labai svarbu paminėti, kad savanoriams, kurie nenutrauks tarnybos 6 mėnesius, bus suteikta 0,25 stojamojo balo stojant į pirmosios pakopos studijas“, – sako būsimų savanorių kuratorius Erikas Lukas Dvilevičius.

  E. L. Dvilevičius teigia, kad tai puiki galimybė tiek savo žinias pasitikrinti norintiems savanoriams, tiek instituto darbuotojams, kurie būsimus specialistus galės supažindinti su tam tikromis darbo peripetijomis. Šia programa Vilniaus universitetas, kaip socialiai atsakinga aukštoji mokykla, prisideda prie šalies lyderių ugdymo kurdamas tvirtą vertybinį pagrindą ir derindamas formalųjį ugdymą su neformaliuoju.

  Savanoriai, kurie ugdys bendrąsias kompetencijas ilgiau nei 3 mėnesius, turės galimybę gauti Jaunimo reikalų departamento direktoriaus pasirašytą pažymėjimą, patvirtinantį tarnybos metu įgytus ar sustiprintus įgūdžius.

  VU CHGF Geomokslų institutas

  Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, Universiteto tinklalapiuose naudojame slapukus. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Vilniaus universiteto slapukų politika. Daugiau informacijos